medycyna - lekarze - studenci medycyny - zdrowie - uroda - antykoncepcja


ostatnio dodane do katalogu

Praktyka Lekarska w Domu Chorego, Elżbieta Policht-Pielecka Nałęczów 815014300 607235094 zobacz wizytówkę »
Psycholog mgr Katarzyna Żołnacz Lublin 606222335 zobacz wizytówkę »
Prywatna Praktyka Laryngologiczna Warszawa 533653771 zobacz wizytówkę »

Dodaj swoją wizytówkę do katalogu - bezpłatnie

newsy

Policjanci pytają o strajkujących lekarzy - Przyszli wieczorem, w cywilu. Pokazali odznaki - opowiada ordynator jednego ze szpitali powiatowych w woj. pomorskim

Jest wyraźnie poruszony, dlatego chce pozostać anonimowy. - Tłumaczyli, że mają rozkaz dowiedzieć się, czy szpital strajkuje lub ewentualnie zamierza przyłączyć się do strajku. Wyjaśniłem im, jaka jest sytuacja. Powiedziałem, że popieramy strajk.
Więcej »

W piątek rząd odpowie na postulaty lekarzy Dopiero w piątek rząd odpowie na postulaty lekarzy - powiedział dziennikarzom rzecznik Ministerstwa Zdrowia Paweł Trzciński. Dodał, że rząd o sytuacji w ochronie zdrowia chce rozmawiać nie tylko z lekarzami, ale też z przedstawicielami innych środowisk medycznych.
Więcej »

Lekarze: Jeśli nie będzie podwyżek, odejdziemy z pracy Przeznaczenie 1 mld zł w budżecie Narodowego Funduszu Zdrowia na podwyżki dla lekarzy od października proponuje Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy. Lekarze podkreślili, że nie będzie dalszych ustępstw wobec rządu. Grożą, że jeśli władze nie będą traktowały środowiska lekarskiego poważnie i nie zaakceptują propozycji kompromisu, wówczas lekarze odejdą z pracy.
Więcej »

Strajk lekarzy czyli jak na ostrym dyżurze Lekarze z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy (OZZL) rozpoczęli bezterminowy strajk w szpitalach.
W czasie strajku lekarze pracują jak podczas ostrego dyżuru. Niektórzy, jak lekarze z warszawskiego szpitala przy ul. Banacha, decydują się na tzw. strajk absencyjny, co oznacza, że w trakcie strajku nie będzie ich na terenie szpitala.
Więcej »

Od poniedziałku może się zacząć bezterminowy strajk lekarzy Wszystkie zaplanowane operacje zostaną odwołane. Lekarze zamkną na cztery spusty swoje gabinety w przyszpitalnych przychodniach. Chorzy, którzy planowali dostać się na oddział, zostaną odprawieni z kwitkiem. Wszystko przez to, że medycy ruszają do boju o wyższe pensje.
Więcej »Strona: 1 ... 28 29 30

inne

Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne Medycyna - katalog lekarzy - studenci medycyny - zdrowie - uroda - leki - porady medyczne
Copyright © 2007-2012 med-news.pl